Spis katalogów seo

Regulamin katalogów

Regulamin z dnia 19 lutego 2011
1. Każdy użytkownik korzystający z naszych katalogów stron zobowiązany jest do przestrzegania poniższego regulaminu.

2. Wpisy dodawane w katalogu są płatne sms-em, całkowity koszt wynosi 1.23 zł.

3. Każdy wpis w każdym katalogu można dodać do max 3 kategorii.

4. Każdy wpis w każdym katalogu musi zostać sprawdzony i zaakceptowany przez moderatora. Po jego akceptacji zostaje wysłana wiadomość, na adres e-mail podany podczas dodawania wpisu, z informacją o dodaniu Państwa strony do Katalogu. Prosimy również o podawanie prawdziwych adresów e-mail.

5. Administratorzy katalogów ma prawo, w razie potrzeby, usunąć lub edytować fragment wpisu bez podania przyczyny.

6. Dodanie strony do zupełnie innej, niezgodnej z tematyką kategorii, używanie niecenzuralnych słów grozi usunięciem wpisu.

7. Katalogi akceptują strony o tematyce erotycznej, jednakże zgodnej z obecnie panującym prawem polskim i etycznym (nie akceptujemy stron erotycznych o tematyce pedofilii, zoofilii, etc.)

8. W katalogach obowiązuje całkowity zakaz dodawanie stron o treści niemoralnych, nazistowskich, nakłaniających do rasizmu, przemocy, itd.

9. Administracja katalogów zastrzega sobie prawo do możliwości wysyłki informacji o akceptacji wpisu lub innych informacji na adres email podany podczas dodawania wpisu.

10. W razie pytań zapraszamy do zakładki „Kontakt”. Postaramy się jak najszybciej Państwu odpisać na każde pytanie dotyczące katalogów lub naszej działalności.

11. W katalogach nie akceptujemy wpisów zawierających bezpośrednio w opisie kod html, lub linki do stron, a także zawierających opisy składające się praktycznie z samych słów kluczowych lub wykonanych w sposób wyjątkowo nieestetyczny.

12. Nie akceptujemy podstron w katalogach. Jedynie domeny i subdomeny.

13. Każdorazowe dodanie wpisu do katalogu oznacza akceptację powyższego regulaminu.